НОВИНИ

Київрада затвердила концепцію велосипедної інфраструктури

Зокрема, документ передбачає створення 240 км веломаршрутів у найближчі роки та понад 1000 км транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для користувачів велотранспорту.

Київська міська рада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури, у якій представлено загальну схему веломаршрутів столиці, а також план-схему черговості їх створення. Про це повідомляє прес-служба міськради.

 

За прийняття відповідного рішення на засіданні 8 лютого проголосували 96 депутатів, 

 

"Документ дає рекомендації стосовно удосконалення нормативно-правового поля. Загалом мета Концепції – розвиток та популяризація велосипедного руху, а також збільшення частки велотранспорту у столиці до 5%", — розповіла координаторка Асоціації велосипедистів Києва і радниця мера столиці з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова.

 

Також документ передбачає створення 240 кілометрів веломаршрутів у найближчі роки та понад 1000 кілометрів транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для користувачів велотранспорту.

 

Зазначається, що втілити Концепцію планують до 2025 року.

 

"Рішення Концепції будуть враховані при розробці матеріалів Генплану розвитку Києва, комплексної схеми транспорту, детальних планів територій та іншої планувальної документації", — пояснили у Київраді.

 

Нагадаємо, що у травні у столиці відкрили оновлений велотрек на вул. Липинського поряд із парком Олеся Гончара.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.