НОВИНИ

В Естонії попередили про інформаційні атаки Росії на війська НАТО в Балтії

Зазначається, що пропаганда РФ намагатиметься применшити значимість святкування сторіччя Естонії, Латвії та Литви.

Департамент зовнішньої розвідки Естонії заявив, що Росія продовжує інформаційні атаки на війська НАТО у балтійських країнах. Про це йдеться у звіті "Естонія в міжнародному середовищі безпеки 2018", повідомляє "Європейська правда".

 

"Інформаційні атаки на союзницькі війська НАТО в Естонії, Латвії та Литві продовжаться як мінімум на рівні 2017 року", - йдеться у заяві.

 

У свою чергу, пропаганда РФ намагатиметься применшити значимість святкування сторіччя Естонії, Латвії та Литви.

 

Крім того, Росія використовує власних агентів для впливу на процес прийняття рішень в Європі.

 

"У Росії все більше вірять, що країна змушена вести приховану політичну боротьбу з усім західним світом, і цей самообман підживлюється поступовим розширенням впливу і інформаційною війною. Це означає ще більше неправдивої інформації і все більше спроб завербувати західних політиків, бізнесменів та лідерів думок", - зауважили у департаменті.

 

Нагадаємо, 10 січня Естонія вирішила збільшити витрати, спрямовані на боротьбу з дезінформацією і пропагандою. Витрати зростуть в 13,3 рази - з 60 тисяч до 800 тисяч євро. Якщо раніше бюро переважно спостерігало за ЗМІ Росії, то тепер одним із завдань нової команди експертів називається отримання значно більш чіткої картини інфопростору зарубіжних медіаканалів і соцмереж, в яких з'являється інформація про Естонію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.