НОВИНИ

У Києві перейменували станцію метро "Петрівка" та одну з гілок метрополітену

Відповідне рішення підтримали 70 депутатів.

Київська міська рада в четвер, 8 лютого, підтримала перейменування станції метро "Петрівка" та "Куренівсько-Червоноармійської" лінії . Про це повідомляє прес-служба КМДА.

 

Відповідне рішення підтримали 70 депутатів.

 

Так, станцію метро "Петрівка" перейменували на "Почайну", відповідно до назви річки "Почайна", яка є однією з найдавніших у Києві.

 

Зазначається, що громадські обговорення з цього питання відбувалися з 1 березня по 1 травня 2017 року. До голосування приєдналися 1932 людини, 73% з них підтримали перейменування.

 

Крім того, згідно з документом, "Куренівсько-Червоноармійська" гілка метро отримала назву "Оболонсько-Теремківська". Громадські обговорення проходили з 29 травня по 29 липня 2017 року. Нову назву підтримали 80% громадян, які брали участь у голосуванні.

 

Як повідомлялося 30 січня, Київська міська рада з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків підтримала перейменування станції метро "Петрівка" на "Почайна".

 

У вересні Комісія з питань найменувань затвердила результати громадських слухань щодо перейменування столичної станції метро "Петрівка" на "Почайну", а також Московського мосту в Північний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.