НОВИНИ

  ▪   Єлизавета Гончарова

Суд залишив без змін вирок бойовикам "ДНР", які вбили школяра Степана Чубенка

Суддя відхилив апеляцію адвоката про зміну вироку.

Апеляційний суд Донецької області в четвер, 8 лютого, залишив без змін вирок бойовикам ОРДО Вадиму Погодіну, Юрію Москальову і Максиму Сухомлинову, яких звинувачують у вбивстві 16-річного школяра Стапана Чубенка із Краматорська. Про це повідомляє кореспондент Тижня із зали суду.

 

Так, суд відхилив апеляцію адвоката Погодіна про зміну вироку.

 

Нагадаємо, 10 листопада Торецький міський суд виніс заочний вирок підозрюваним у вбивстві 16-річного школяра Стапана Чубенка із Краматорська. Так, Вадима Погодіна, колишнього комбата батальйону «Керч» і його бойовиків Юрія Москальова і Максима Сухомлинова заочно засудили до пожиттєвого ув'язнення. Зазначимо, що зараз усі причетні до вбивства школяра перебувають на території РФ.

 

Раніше ГПУ закликала РФ передати бойовика «ДНР» Вадима Погодіна, який закатував школяра Степана Чубенка.

 

Нагадаємо, влітку 2014 бойовики Погодіна зсадили хлопця з поїзда за стрічку кольору українського прапора і піддали тортурам. За наказом Погодіна, його підлеглі Михайло Сухомлинов і Юрій Москальов вивезли хлопчика в село під Донецьком, і там Погодін наказав убити юнака - стріляли в Степана сам Погодін і Сухомлинов. Після скоєних на Донбасі злочинів Погодін втік до Криму, де і був затриманий за запитом Інтерполу.

16-річний Степан Чубенко був воротарем футбольного клубу «Авангард». Петро Порошенко нагородив його посмертно орденом за «За мужність» ІІІ ступеня.