НОВИНИ

Конгрес США проголосував за законопроект про підтримку України в кіберпросторі

Відповідний документ підтримали 404 конгресмени.

Палата представників Конгресу США підтримала проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який передбачає активну взаємодії між країнами та посилення захисту України від кібератак з боку Росії. Про це в четвер, 8 лютого, повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

 

Відповідний законопроект підтримали 404 конгресмени. 

 

"Документ передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією", – йдеться в повідомленні.

 

У посольстві наголосили, що в законопроекті підтверджується відданість Вашингтону Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

 

"Перед набуттям чинності законопроект має бути проголосований також Сенатом та підписаний Президентом США", – додали в диппредставництві.

 

Як повідомлялося 6 лютого, Нижня палата Конгресу США долучила до порядку денного голосування по законопроекту щодо посилення захисту України від кібератак з боку Росії. 

 

Нагадаємо, що проект "Закону про співробітництво з Україною в галузі кібербезпеки" представили у Конгресі США на початку квітня 2017 року. Ним, зокрема, передбачається встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України; зменшення залежності України від російських технологій; сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кіберзагрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки;

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.