НОВИНИ

США підтвердили проникнення російських хакерів у виборчу систему

За словами Манфри, цілями урядових структур РФ став 21 штат.

Керівник відділу кіберзахисту Міністерства внутрішньої безпеки США Джанет Манфра заявила, що російські хакери отримали доступ до списків виборців в деяких штатах до президентських виборів 2016 року. Про це повідомляє телеканал NBC News.

 

"Я не можу обговорювати секретну інформацію публічно... але ми бачили, як цілями став 21 штат, і доступ до виключно невеликої кількості з них був успішно зламаний", – зазначила Манфра.

 

Крім того, відповідаючи на запитання, чи йдеться саме про урядові структури РФ, а не просто про російських хакерів, вона наголосила: "Так, у цьому немає сумнівів".

 

Нагадаємо, що центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

 

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.