НОВИНИ

"Альтернатива для Німеччини" критично відреагувала на "кримський вояж" своїх депутатів

Один із трьох заступників федерального голови AfD заявив, що не може позбутися відчуття, ніби його колег використовують.

Член фракції «Альтернативи для Німеччини» в бундестазі Гансйорг Мюллер розкритикував поїздку восьми членів партії до анексованого Криму. Про це повідомляє газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

 

Він назвав візит «не найбільш оптимальним в ситуації, що склалася». Мюллер розповів, що знав про підготовку до візиту ще в кінці минулого року, але відразу сказав, що не поїде.

 

Георг Пацдерскі, один з трьох заступників федерального голови AfD, також повідомив газеті, що критично ставиться до цієї поїздки. За його словами, дипломатія — завжди складна робота, а Росія «зробила особливий акцент» на поїздку членів партії до Криму.

 

«Не можу позбутися відчуття, що наших депутатів використовують», — сказав Пацдерскі.

 

Як стало відомо, 5 лютого прокуратура АР Крим порушила кримінальне провадження через візит німецьких депутатів до окупованого півострову.

 

Нагадаємо, до окупованого Криму 3 лютого прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".  Водночас посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит представників партії "Альтернатива для Німеччини" в окупований Крим може мати "плачевні наслідки".