НОВИНИ

Табачник обіцяє створити універсальний підручник для всіх шкільних предметів

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту вирішило розробити єдиний електронний шкільний підручник. Про це розповів міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час зустрічі із представниками освіти в п'ятницю в Полтаві.

З його слів, універсальний збірник буде містити всі підручники шкільного курсу: з української мови, математики, фізики та інших предметів - для всього шкільного курсу.

«В одному підручнику ми будемо мати те, що називають англійці і шкільною програмою, і позашкільною, і вчительськими резервами», - сказав Табачник.

Зі слів міністра, такий підручник дасть можливість дитині повторювати курси за різні класи.

«Можливо, вдасться підготувати і сертифікувати електронний підручник вітчизняного виробника...там ще треба усунути деякі технічні непогодженості», - сказав Табачник.

Дату впровадження електронного підручника і вартість проекту Табачник не уточнив.

Як повідомлялось, Міністерство освіти і науки має намір створити електронну базу підручників шкіл і професійно-технічних навчальних закладів в 2010-2011 навчальному році.

Довідка Тижня

У лютому лютого керівник робочої групи при президенті України «Національні проекти» Владислав Каськів презентував проект «Відкритий світ», що передбачає переведення усіх навчальних матеріали для школярів у програму на базі 4G-мережі, і таким чином заощадити 400 млн грн на виданні підручників.

За словами Каськіва, 1,5 - 2 млн школярів зможуть придбати нетбуки вартістю до 2 тис грн за схемою безвідсоткового кредиту, а відмінники - безкоштовно. Процентна ставка за кредитом для інших школярів уточнюється.

Згодом, Дмитро Табачник заявив, що протягом чотирьох років усі школи України можуть підключити до 4G-інтернету.