НОВИНИ

Російська група хакерів здійснила атаку на військово-промислові компанії США — ЗМІ

Експерти стверджують, що викрадені дані нібито можуть допомогти Росії в розробці безпілотників.

Російські хакери отримали доступ до даних великих компаній, які співпрацюють з Міністерством оборони США. Про це повідомляє агентство Associated Press, посилаючись на дані власного розслідування.

 

Зазначається, що атаки зазнали майже 90 працівників, які працюють над створенням безпілотників, ракет і винищувачів.

 

Серед цілей атаки були компанії Boeing і Airbus, а також безліч менш великих фірм. Частина працівників відкрили фальшиві листи хакерів. Яку саме інформацію вдалося вкрасти, невідомо. Але більшість проектів, якими займалися зламані компанії, були засекречені.

 

За даними Associated Press, до атаки причетна група Fancy Bear. Спецслужби США звинувачують її у втручанні в американські вибори в 2016 році і співпраці з Кремлем. Москва підтримку хакерів неодноразово заперечувала.

 

Експерти стверджують, що викрадені дані нібито можуть допомогти Росії в розробці безпілотників. В одній із компаній розповіли, що після атаки їм довелося переглянути підхід до передачі секретних даних.

 

Нагадаємо, раніше компанія кіберзахисту Trend Micro Inc повідомила, що група хакерів Fancy Bear, діяльність якої пов'язують з РФ, провела операцію для отримання доступу до листуванні працівників Сенату США.

 

Крім того, дослідники американської компанії з кібербезпеки ThreatConnect повідомили, що Росія може планувати хакерські атаки на антидопінгові агентства через дискваліфікацію російських спортсменів з Зимових Олімпійських ігор 2018 року.