НОВИНИ

Смертельна ДТП у Харкові. Зайцевій і Дронову продовжили арешт ще на два місяці

Зазначається, що Дронов висловився проти задоволення клопотання.

Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання прокуратури і продовжив на 60 діб запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави для двох підозрюваних у справі смертельної ДТП- водія "Lexus" Олени Зайцевої  та водія "Volkswagen Touareg" Геннадія Дронова. Про це повідомляє прес-центр прокуратури Харківської області.

 

Зазначається, що потерпілі та їхні представники повністю підтримали позицію прокуратури щодо збереження вже призначеного запобіжного заходу.

 

"На думку слідчих і процесуальних керівників, на стадії досудового розслідування зібрано достатньо доказів для розгляду провадження по суті", - зауважив під час підготовчого засідання М. Блохін.

 

Наголошується, що підозрювана не заперечувала проти задоволення клопотання прокурорів.

 

У свою чергу, Дронов висловився проти задоволення клопотання. Його захист наполягав на зміні запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслету.

 

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася ДТП у центрі міста, внаслідок якої загинули шестеро людей. Жінку, яка була за кермом "Лексусу", що в'їхав у натовп, відразу затримали. 20 жовтня Київський райсуд Харкова на два місяці взяв під варту Олену Зайцеву, обвинувачену у скоєнні смертельної ДТП.

 

Водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який був другим учасником смертельної ДТП, оголосили підозру. 6 листопада. Згодом Київський районний суд Харкова ухвалив рішення взяти Дронова під варту на два місяці без можливості внесення застави.

 

Сама ж Олена Зайцева згодом визнала свою провину та заявила, що готова понести будь-яке покарання. Також про пом'якшуючі обставини заявляла адвокат Зайцевої. Зокрема, її рідні відправили банківські перекази сім'ям загиблих в аварії. Проте батьки загиблих повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків слідство почало додавати до матеріалів справи. Як повідомляє ТСН, після щирого розкаяння, вони, за словами адвокатки Зайцевої, можуть стати свідченням добровільного відшкодування збитків. Це вже відразу дві пом'якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку. Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО вважається день відбування покарання після вироку. Після того, як пройде половина терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.