НОВИНИ

Шеренгою та в уніформі. На Олімпіаду в Південну Корею прибули вболівальниці з КНДР

За інформацією ЗМІ, вони пройшли ретельний відбір.

На Зимові Олімпійські ігри в південній Кореї в середу, 7 лютого, прибуло понад 200 вболівальниць з КНДР. Про це пише Радіо Свобода.

 

 

Зазначається, що це частина делегації, яка загалом складається з 280 осіб на чолі з міністром спорту Північної Кореї Кім Ір Гуком.

 

Так, уболівальники прибули після оркестру Samjiyon.

 

"Контакти під час Олімпіади спостерігачі вважають явними ознаками відлиги в напружених відносинах Півночі і Півдня Кореї, двома корейськими державами перед Олімпійськими іграми", - йдеться в повідомленні.

 

За інформацією ЗМІ, уболівальниці пройшли ретельний відбір, включаючи вивчення їхнього сімейного походження, поглядів, навичок і вірності правлячій Трудовій партії Кореї.

 

 

Як повідомлялось 17 січня, КНДР та Південна Корея домовились відкрити Олімпіаду-2018 під єдиним прапором. 20 січня Міжнародний олімпійський комітет дозволив країнам виступати під прапором "Єдиної Кореї".

 

Нагадаємо, Пхеньян відправить делегацію на Зимові Олімпійські Ігри, що розпочнуться 9 лютого в Сеулі. Також Південна Корея запропонувала командам двох країн крокувати разом, як це було у 2006-му році. Задля сприяння участі північнокорейської делегації в Олімпійських Іграх, під час переговорів запропонували послабити санкції проти КНДР в кооперації з ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.