НОВИНИ

Нова ракета в ядерному арсеналі США стане аргументом у переговорах із РФ — Меттіс

План додати нову крилату ракету до ядерного арсеналу Сполучених Штатів має на меті надання додаткових важелів для переговорів із Росією.

План додати нову крилату ракету до ядерного арсеналу США має на меті надання додаткових важелів для переговорів із Росією, на яких Вашингтон прагне переконати Москву припинити порушення договору про контроль над озброєннями. Про це заявив міністр оборони США Джеймс Меттіс, повідомляє Радіо Свобода. 

 

"Ідея полягає в тому, щоб наші переговірники дискутували з позиції сили", – сказав Маттіс на засіданні комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США 6 лютого.

 

Як повідомлялось, у США 2 лютого опублікували оновлену ядерну доктрину Nuclear Posture Review, в якій викладено плани Пентагону за адміністрації Дональда Трампа щодо ядерної зброї. У ньому наголошують, зокрема, на необхідності модернізації ядерного арсеналу країни. Ідеться серед іншого про КНДР, Іран і Китай, проте найбільше уваги приділено Росії. Звертається увага на те, що РФ оновлює свою ядерну зброю та інші стратегічні наступальні системи, а також військову доктрину, яка "покладається на ядерну ескалацію".