НОВИНИ

Єврокомісія схвалила стратегію розширення ЄС

Зазначається, що до 2025 року в ЄС може бути понад 27 держав.

До 2025 року в Євросоюзі може бути більше 27 держав Європейська комісія прийняла стратегію розширення Європейського союзу та посилення взаємодії з західними Балканами. Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії.

 

Згідно з документом "підтверджується європейське майбутнє регіону як геостратегічної інвестиції в стабільну, сильну і єдину Європу".

 

У стратегії зазначено, що до 2025 року в Євросоюзі може бути понад 27 держав. При цьому відзначено, що динаміка руху країн Західних Балкан на їх шляху до ЄС буде залежати від їх власних заслуг.

 

Читайте також: Юнкер назвав умови для вступу в ЄС країн Західних Балкан

 

"Чорногорія та Сербія є двома країнами, з якими переговори про приєднання до союзу вже ведуться. Ця перспектива, в кінцевому рахунку, буде залежати від політичної волі, здійснення реальних і стабільних реформ та врегулювання спорів з сусідами", - заявили в Єврокомісії.

 

Кандидатами на вступ до ЄС із країн Балкан є Албанія, Македонія, Сербія і Чорногорія. Боснія і Герцеговина чекає надання їй статусу кандидата з лютого 2016 року.

 

Як повідомлялось, у листопаді 2017 року глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Сербія і Чорногорія можуть вступити в Європейський союз до 2025 року.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.