НОВИНИ

Українські волонтери збирали закриту інформацію на сайті Міноборони РФ — Informnapalm

Близько двох років українські волонтери використовували вразливість сайту оборонного відомства РФ.

Українські волонтери близько двох років використовували вразливість на сайті Міністерства оборони РФ для збору закритої інформації про зарплатні відомості російських військових, які воюють в Україні та Сирії. Про це повідомляє Informnapalm з посиланням на речника Українського кіберальянсу.

 

"Російська інтернет-газета Fontanka.ru знайшла діру в сайті Міністерства оборони Російської Федерації, яку українські волонтери використовували близько двох років для збору конфіденційної інформації про платіжні відомості російських військовослужбовців", — пише Sean Brian Townsend на своїй сторінці у Facebook.

 

 

Зокрема, в одній з публікацій міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm розміщені скріншоти зарплатних відомостей матроса 99-ї тактичної групи Північного флоту РФ (в/ч №74777) Юрія Попова. У ній таокж фігурували і особистий номер військовослужбовця: ЕХ-616099 і табельний номер по фінансовій частині: 1973598. За допомогою вразливості на сайті МО РФ також було доведено, що матрос, перебуваючи на Донбасі в складі бандформувань "ДНР" продовжував отримувати зарплатню від МО Російської Федерації.

 

Зазначається, що у Міноборони РФ тривалий час не помічали витік документації і тільки після публікації "Фонтанки" звинуватили журналістів у "неетичності" (нижче наведено текст мовою оригіналу):

 

"В погоне за цитированием редакция “Фонтанки” нарушила пределы допустимого, в том числе элементарные понятия порядочности и этики журналистской деятельности…".

 

Таким чином, Міноборони РФ офіційно підтвердило, що витік інформації з їхнього сайту є достовірною інформацією, і всі зарплатні відомості військовослужбовців, помічених на Донбасі, вказують на пряме фінансування агресії. 

 

Раніше кадровий військовий 34-ї гірської бригади ЗС РФ Арман Габасов, якого волонтери InformNapalm зафіксували в участі збройної агресії на Донбасі, несвідомо розкрив у соцмережі нове місце служби та свою геолокацію в Ростовській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.