НОВИНИ

Черговий "кримський вояж". До окупованого Криму прибула делегація з Чехії

Чеські депутати провели зустріч з російськими військовими, фотографувалися з ними, тримаючи в руках прапор РФ.

До окупованого Криму прибула делегація чеський політиків й провела зустріч з російськими військовими. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

За словами речниці Сенату Чехії Еви Давідової, що один з депутатів  Ярослав Доубрава їздив до анексованого Росією Криму за власною «приватною ініціативою».

 

«Днями делегація чеських політиків повернулася з анексованого Криму. Як повідомляють чеські ЗМІ, члени делегації там провели зустрічі з російськими військовими, зокрема, фотографувалися з ними, тримаючи в руках прапор Росії» - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується,  що канцелярія Сенату не отримали інформації  від Доубрави про те, щоб цей візит став офіційним відрядженням.

 

«Тобто ми не були ні перед тим, ні після того поінформовані про цю подію. Через те вважаємо цю поїздку його приватною ініціативою чи дією, про яку на цій підставі не можемо говорити чи будь-як коментувати», – додала речниця.

 

Крім того, до складу делегації входили також депутат парламенту Чехії Зденєк Ондрачек, заступник голови комуністичної партії Чехії Йозеф Скала, голова Чеського союзу бійців за свободу Ярослав Водічка, активістка Єлена Вічанова та публіцист Жарко Йовановіч.

 

Як відомо, Україна заборонила в’їзд Доубраву після того, як у листопаді 2014 року він став «іноземним спостерігачем» в окупованому Луганську на так званих «виборах».

 

Нагадаємо, до окупованого Криму 3 лютого прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".  Водночас посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит представників партії "Альтернатива для Німеччини" в окупований Крим може мати "плачевні наслідки".

Згодом Прокуратура АР Крим порушила кримінальне провадження через візит німецьких депутатів до окупованого півострову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.