НОВИНИ

Держкомтелерадіо не дозволив ввезти в Україну три пропагандистські книги з РФ

У книгах присутня пропаганда імперських доктрин держави-агресора, символи комуністичного режиму, виправдання і визнання правомірним окупації території України.

Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ "Дресс-Шоу" у видачі дозволу на ввезення в Україну з території Росії трьох пропагандистських видань. Про це повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.

 

Йдеться про книгу Юрія Полякова "По ту сторону вдохновения" (ТОВ "Видавництво АСТ"), Андрєя Рубанова "Патриот" (ТОВ "Видавництво АСТ"),"Советский самогон по ГОСТу, коньяк, вино, наливки и настойки" (ТОВ "Видавництво АСТ").

 

У виданнях присутня пропаганда імперських геополітичних доктрин держави-агресора, символи комуністичного режиму і тоталітарного режиму держави-агресора, виправдання і визнання правомірним окупації території України.

 

"Так у книзі «По ту сторону вдохновения» Юрій Поляков виправдовує російську агресію, стверджує «Крым всегда был российский. .. был референдум – Крым хочет в Россию». Видання «Патріот»  - приклад пропагандистської прози.  «З літератрознавчої точки зору, це солдафонська графоманія, - говорить член експертної ради Віталій Довгич. – І водночас в ній використано технологію пропаганди - вербування, агітацію воювати на Донбасі.»", — розповідають у прес-службі Держкомтелерадіо.

 

Раніше Держкомтелерадіо заборонив ввезення в Україну 25 виданих в РФ в 2015-2017 роках книг. Також нагадаємо, що у грудні 2017 року Державний комітет з телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 20 книг, виданих в Росії, зокрема казок про богатирів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.