НОВИНИ

Незаконно ув'язнений в РФ українець Сенцов написав листа з колонії

Про зміст листа розповіла російська журналістка та правозахисниця.

Українського режисер, політв’язень Кремля Олег Сенцов написав листа з колонії у у Ямало-Ненецькому автономному окрузі російській журналістці Зої Свєтовій. Про це правозахисниця написала у Facebook.

 

«Отримала листа від Олега Сенцова. У нього все як і раніше. Читає по дві книжки на тиждень. Вивчив англійську. Тільки практикувати її  в ямальській зоні ні з ким. Листів писати не любить. Настрій стабільний. Відчуває себе не дуже. Температура на вулиці 20 градусів морозу. Сніг лежить вже три місяці. Почав отримувати «Нову газету» - говорить, що прийшло відразу кілька номерів»,  - зауважила вона.

 

Крім того, журналістка закликала писати Сенцову листи на адресу: 629400 Росія, Ямало-Ненецький автономний округ, м Лабитнангі, вул.Севєрная 33, ІК-8. Сенцову Олегу Геннадійовичу, 1976 р.н.

 

 

«Відповідати буде рідко. Але думаю, все одно це супер важливо. А взагалі те, що він як і раніше сидить там, також, як і інші невинні українці, зокрема — ганьба нам усім. Треба вимагати і від нашої влади, і від української, і від західної, щоб їх випустили», - наголосила правозахисниця.

 

Нагадаємо, 5 лютого у  Парижі до посольства Російської Федерації передано петицію із вимогою звільнення українського режисера Олега Сенцова.

 

Як повідомлялося, 15 листопада  в українського режисера, політв’язня Кремля Олега Сенцов почались проблеми з серцем, а також загострився ревматизм.

 

Додамо, за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Росія відмовила Україні у передачі політв'язня  Сенцова, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.