НОВИНИ

Україна ввела безвіз з острівною державою у Карибському морі

У Вашингтоні Україна підписала угоду про взаємне скасування віз із Антигуа і Барбуда.

У Вашингтоні посол України в США Валерій Чалий та Посол Антигуа і Барбуди в США Рональд Сандерс підписали документи про взаємне скасування візових вимог між двома країнами. Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

 

Безвізова угода передбачає перебування в країнах на термін, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

 

"Для нас є цінною позиція кожної держави в ООН та інших міжнародних інституціях на підтримку України. Антигуа і Барбуда виступила з послідовною позицією проти порушення прав людини в Криму, проти спроби незаконної анексії Криму, тричі – по трьох резолюціях ООН – вони голосували за нашу позицію", — цитує посла України Укрінформ. 

 

Також Чалий нагадав, що під прапором держави Антигуа і Барбуда ходить багато судів у світі. Тому, коли відбуваються піратські захоплення громадян України на таких судах, важливо напряму виходити на державне керівництво цих країн.

 

 

Водночас, посол нагадав, що в цій країні продовжує зберігатися частина арештованих активів Павла Лазаренка.

 

"Зважаючи на те, що у нас залишаються питання неповернутих активів екс-прем'єр-міністра Лазаренка, частина яких все ще знаходиться в Антигуа і Барбуда, тут виникає багато питань повернення вкрадених в Україні грошей, і для цього потрібно постійно підтримувати діалог і на політичному, і на експертному рівнях", - зауважив український дипломат.

 

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що Україна веде перемовини з більш ніж 20 країнами щодо повної лібералізації або часткового спрощення візового режиму для українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.