НОВИНИ

"Кремлівська доповідь". Мінфін США включив у перелік низку "міністрів" ОРДіЛО

Список розширили "чиновниками", які відповідає за фінанси, паливо та енергетику.

Міністерство фінансів США додало до списку осіб, проти яких можуть запровадити санкції, низку так званих "міністрів" ОРДіЛО. Про це пише Радіо Свобода.   

 

Зазначається, що до "кремлівської доповіді" включили дев’ять так званих "міністрів" та одного "заступника міністра", а також колишнього луганського чиновника та його родичів.

 

Зокрема, йдеться про: "міністра доходів і зборів "ДНР" Олександра Тимофєєва; "заступника міністра інформації "ДНР" Ігоря Антипова; "міністра палива та енергетики "ДНР" Олексія Грановського; "міністра закордонних справ "ДНР" Наталію Ніконорову; "міністра фінансів "ДНР" Катерину Матюшенко; "міністра держбезпеки "ДНР" Володимира Павленка; "в.о. міністра юстиції "ДНР" Олену Радомську; "міністра палива "ЛНР" Павла Мальгіна; "міністра економіки "ЛНР" Олену Костенко; "міністра праці "ЛНР" Світлану Малахову; колишнього "міністра палива та енергетики "ЛНР" Олександра Мельничука та бізнесмена Сергія Мельничука.

 

"Ватажки бойовиків і представники силових структур донбаських угруповань були в "чорному списку" і раніше. Нині ж до так званої "кремлівської доповіді" потрапили ті, хто відповідає за фінанси та стратегічні для угруповань "ЛНР" і "ДНР" ресурси – паливо і енергетику", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 29 січня Адміністрація президента США Дональда Трампа  оприлюднила перелік 114  російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна. До списку потрапили представники Адміністрації президента Путіна та Кабінету міністрів Росії.