НОВИНИ

У СЦКК розповіли, як терористи блокують відновлення газопостачання до Мар’їнки й Красногорівки

Ворог ігнорує всі заявки про ремонтні роботи.

Бойовики ігнорують заявки підприємств Донбасу про надання гарантій безпеки для проведення обслуговування та ремонту об’єктів інфраструктури, що розташовані вздовж лінії розмежування сторін. Про це повідомляє українська сторона СЦКК.

 

«Не зважаючи на усі зусилля української сторони СЦКК та сприяння представників СММ ОБСЄ, вже більше року невирішеним залишається питання відновлення функціонування газорозподільчої станції та ділянки газогону «Мар’їнка-Красногорівка», без газу та тепла перебувають тисячі мирних мешканців, десятки об’єктів соціальної інфраструктури та низка підприємств регіону», - йдеться у повідомленні.

 

Також повідомляється, що наразі відповідними фахівцями підприємства ПАТ «Красногорівський вогнетривкий завод» складено перелік необхідних робіт з відновлення функціонування газорозподільчої станції та ділянки газогону «Мар’їнка-Красногорівка», серед яких:

  • відновлення освітлення на газорозподільчій станції «Мар’їнка – Красногорівка» та ревізія контрольного обладнання і автоматики;
  • проведення земельних робіт з експертизи стану газопроводу-відводу виведення з виготовленням 2-х шурфів на газорозподільній станції і нитки високого тиску в районі траси Запоріжжя – Донецьк.

«Проведення зазначених робіт можливе лише після надання необхідних гарантій безпеки з боку ОРДО, але усі заявки підприємства ПАТ «Красногорівський вогнетривкий завод», яких тільки за минулий рік було двадцять п’ять, залишились від ОРДО без відповіді. Схоже, російсько-окупаційна влада ОРДО «турбується» про мешканців Донбасу лише на словах, свідомо ігноруючи вирішення нагальних проблем цивільного населення та питань життєзабезпечення регіону», - наголосили в СЦКК.

 

Нагадаємо, у прилеглих селищах та частково в Авдіївці відключили газ 8 червня 2017 року через пошкодження обстрілами магістрального газогону «Макіївка-Авдіївка». Після цього 13 червня голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив  про запуск будівництва газопроводу, через який Авдіївка отримуватиме газ з підконтрольної Україні території.

 

Про завершення будівництва газопроводу до Авдіївки стало відомо 13 січня 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.