НОВИНИ

Втручання у вибори США. Трамп прокоментував таємну доповідь про зловживання ФБР

Крім того, глава Білого дому назвав розслідування щодо його зв'язків з РФ – "американською ганьбою".

Президент США Дональд Трамп заявив, що секретна доповідь, у якій звинувачують посадовців ФБР та Міністерства юстиції в упередженості, повністю реабілітує його команду. Про це він написав у Twitter.

 

"Доповідь про зловживання вищого керівництва ФБР і Міністерства юстиції при веденні "російської справи" повністю реабілітує команду Трампа", – наголосив глава Білого дому.

 

Він також назвав відповідне розслідування "американською ганьбою".

 

"Російське полювання на відьом триває. Не було ні змови, ні перешкоди розслідуванню. Це американська ганьба", – додав Трамп.

 

Як повідомлялося 2 лютого, республіканці палати представників США оприлюднили секретну доповідь, у якій звинувачуються найвищі посадові особи ФБР та Міністерства юстиції в упередженості на ранніх стадіях розслідування про зв'язки команди Трампа з Росією та втручання у вибори. 

 

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що в розпорядженні ФБР, яке веде розслідування щодо можливої змови команди Дональда Трампа з росіянами, опинилося ще одне досьє, де наводяться деякі факти з документа колишнього британського шпигуна Крістофера Стіла.

 

Крім того, на початку січня відразу кілька американських видань з посиланням на неназваних чиновників повідомили, що минулого тижня розвідка передала Трампу короткий звіт непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які ніби збирали спецслужби Росії.

 

Медіа одразу розпочали бурхливу дискусію щодо цього матеріалу, який став випробуванням журналістських стандартів. Тим часом, Трамп прокоментував поширену в ЗМІ інформацію про наявність компромату у спецслужб РФ, запевнивши, що Росія ніколи не намагалася використовувати будь-які важелі впливу на нього.

 

Трамп додав, що інформацію про компромат від спецслужб РФ поширили "хворі"опоненти.