НОВИНИ

Протести на кордоні з Польщею. Рух біля пунктів пропуску розблокований — МВС

Йдеться про пункти пропуску "Шегині", "Рава-Руська", "Краковець" та "Ягодин".

На кордоні з Польщею завершились акції протесту проти обмеження на безмитне ввезення товарів, а рух транспорту поблизу пунктів пропуску розблокований Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема йдеться про пункти пропуску "Шегині", "Рава-Руська", "Краковець" та "Ягодин".

 

"Блокування руху транспортних засобів на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин біля села Старовойтове на Волині, а це близько 1 км від пункту пропуску через кордон "Ягодин", розпочалося о 09:40. Участь у блокуванні брали 30 осіб", — йдеться в повідомленні.

 

Згодом, за даними поліції, близько 10:20 було перекрито рух транспорту поблизу пункту пропуску "Шегині".

 

"12 осіб безперервно переходили через пішохідний перехід на автодорозі в селі Шегині Мостиського району Львівської області. Близько 13:00 блокування завершилося і рух автотранспорту був відновлений. Об 11:03 у селі Рата Жовківського району, що біля пункту пропуску через кордон "Рава-Руська", рух транспорту перекрили 40 осіб. Перекриття завершилося о 15:00", - доповіли у відомстві.

 

А третім місцем у Львівській області, де жителі прикордонних районів висловлювали свій протест проти податкових обмежень, блокуючи рух транспортних засобів перед кордоном, став пункт пропуску "Краковець" у селі Наконечне. Блокування тут розпочалось о 13:20 і завершилося близько 14:00, відзвітували правоохоронці.

 

Як повідомлялось, у Львівській області в суботу, 3 лютого, активісти заблокували роботу пунктів пропуску "Шегині" і " Рава-Руська" на кордоні з Польщею. Кілька десятків мешканців прилеглих районів Львівської області перекрили дороги до них на знак протесту проти змін митних правил. Йдеться, зокрема, про обмеження на безмитне ввезення товарів.