НОВИНИ

Газеті Kyiv Post знайшли нового головного редактора

Головним редактором газети Kyiv Post стане Джим Девіс. Про це заявив власник газети Мохаммад Захур.

«Сьогодні колективу Kyiv Post буде представлений новий головний редактор - Джим Девіс, що працював раніше у нас на цій посаді», - заявив Захур.

Водночас, він повідомив, що керівництво компанії «продовжить в США і Великобританії пошуки людини, здатної очолити газету».

«Нам потрібний сучасний і активний головний редактор. А доки газета виходитиме, як і раніше, сайти теж відновлять роботу. Ми нікого з журналістів насильно не тримаємо, але і політику газети міняти не збираємося», - сказав Захур.

Власник газети також пояснив причини звільнення попереднього головного редактора Брайана Боннера.

«У нас з ним не співпадали точки зору на редакційну політику, і перше попередження він отримав рік тому. Я вважав, нам треба більше соціальних тим і реклами, газета і веб-сайт повинні приносити прибуток, а Боннеру більше подобалися злободенні політичні новини», - сказав Захур.

Він також підтвердив, що просив зняти інтерв’ю з міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком.

«Я дійсно дзвонив Боннеру і просив не публікувати інтерв'ю, тому що матеріал був сирим, непідготовленим і в'ялим. Його треба було допрацювати, дістати документи, яких бракувало, а не давати в газету абияк. Ми планували опублікувати інтерв'ю пізніше, і чому Боннер його надрукував в недопрацьованому виді - для мене велике питання», - підкреслив видавець, додавши, що заяву про розірвання контракту Боннер «підписав з великою радістю».

Як відомо, редакція газети Kyiv Post у п'ятницю заявила про початок страйку на знак протесту проти цензури з боку видався, який намагався заборонити опубліковувати інтерв’ю з міністром сільського господарства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.