НОВИНИ

Справу про смертельну ДТП у Харкові передали до суду

Обвинувальний акт надійшов 2 лютого.

У Харкові передали до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних причетності до ДТП Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Про це повідомляється на сайті Київського районного суду.

 

«02 лютого 2018 року о 16.00 годині  в провадження Київського районного суду м. Харкова надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно Зайцевої О.О. та Дронова Г.О. за  ч.3 ст.286 КК України. Відповідно до автоматизованої системи документообігу суду КП «Д-3» обвинувальний акт розподілено на суддю Київського районного суду м. Харкова Попрас  В.О.», - йдеться у повідомленні.

 

Раніше поліція відкрила провадження щодо автошколи, де вчилася підозрювана у ДТП у Харкові.

 

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася ДТП у центрі міста, внаслідок якої загинули шестеро людей. Жінку, яка була за кермом "Лексусу", що в'їхав у натовп, відразу затримали. 20 жовтня Київський райсуд Харкова на два місяці взяв під варту Олену Зайцеву, обвинувачену у скоєнні смертельної ДТП.

 

Водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який був другим учасником смертельної ДТП, оголосили підозру. 6 листопада. Згодом Київський районний суд Харкова ухвалив рішення взяти Дронова під варту на два місяці без можливості внесення застави.

 

Сама ж Олена Зайцева згодом визнала свою провину та заявила, що готова понести будь-яке покарання.