НОВИНИ

РФ продовжує продавати озброєння недемократичним режимам — Тіллерсон

За словами голови Держдепу США, потрібно захищатися від держав, які не поділяють основоположних цінностей Заходу.

Російська Федерація продовжує продавати зброю недружнім режимам, які не поважають демократичні цінності. Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон під час візиту в Техас, повідомляється на сайті Держдепу.

 

"Зростаюча присутність Росії в регіоні (Західному регіоні - ред.) викликає тривогу, оскільки вона продовжує продавати зброю і військову техніку недружнім режимам, які не поділяють або не поважають демократичні цінності", - заявив він.

 

За словами Тіллерсона, Захід повинен захищатися від віддалених держав, які не поділяють основоположних цінностей, які панують на Заході.

 

"Ми не прагнемо до короткострокових операцій з односторонніми доходами. Ми шукаємо партнерів з загальними цінностями і баченнями для створення безпечної і процвітаючої півкулі. Американський підхід ґрунтується на взаємовигідних цілях, щоб допомогти обом сторонам рости, розвиватися і ставати більш процвітаючими, і робити це, поважаючи міжнародне право, приділяючи пріоритетну увагу інтересам наших партнерів і захищаючи наші цінності", - заявив він.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тіллерсон вважає, що частина відповідальності за використання хімічної зброї в Сирії лежить на Росії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.