НОВИНИ

У МЗС заявили, що відомі німецькі компанії будуть покарані за роботу в окупованому Криму

За словами Клімкіна, кожна спроба обійти санкції, введені проти Росії у зв'язку з анексією Криму, повинна каратися відповідно до закону.

Німецькі компанії Volkswagen та Adidas понесуть відповідальність за незаконну діяльність в анексованому Росією Криму. Відповідну заяву в інтерв'ю виданню Rheinische Post зробив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

За його словами, кожна спроба обійти санкції, введені проти Росії у зв'язку з анексією Криму, повинна каратися відповідно до закону.

 

"Ми володіємо широким спектром юридичних механізмів, які можна використовувати. Ми знаходимося в процесі пошуку збалансованого рішення", - заявив Клімкін.

 

При цьому міністр зазначив, що поки не може розкрити деталей, оскільки в даному питанні «потрібна певна конфіденційність".

 

Нагадаємо, 6 грудня 2017 року Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб зафіксувало незаконну діяльність низки німецьких компаній в окупованому Криму, а саме - DHL Express, Adidas AG, Puma SE.

 

Тим часом на початку січня 2018 року німецькі концерни Volkswagen та Adidas заявили, що дотримуються санкцій та відкинули звинувачення України щодо роботи своїх рітейлерів в окупованому Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.