НОВИНИ

Посольство Ізраїлю в Польщі заявило про хвилю антисемітських атак у країні

Зазначається, що багато з них спрямовані безпосередньо проти посла Анни Азарі.

Посольство Ізраїлю у Польщі висловило незапокоєння стрімкою активізацією антисемітських проявів серед польського суспільства.

 

"Протягом останніх днів ми спостерігаємо хвилю антисемітських атак. Антисемітські заяви і коментарі надходять до нас усіма можливими каналами, багато з них спрямовані безпосередньо проти посла Анни Азарі" - йдеться в офіційній заяві посольства.

 

Зазначається, що наразі відомство не втручалося у цей інцидент, проте більше мовчати не може.

 

"Антисемітський контент неконтрольовано з’являється як в інтернеті, так і в ЗМІ, особливо на TVP INFO" - зауважили у представництві Ізраїлю.

 

Наголошується, що Єрусалим підтримує ту ж позицію, що і Польща, називаючи табори смерті німецько-фашистськими таборами.

 

"Ми сподіваємось, що понад 30 років роботи багатьох великих людей, як з польського, так і ізраїльського боку, не будуть зведені нанівець, і ми зможемо співпрацювати у атмосфері діалогу та взаєморозуміння" – додали у посольстві.

 

Нагадаємо, 1 лютого прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху вирішив відкликати з Польщі посла Анну Азарі через прийнятий польським Сенатом закон про Інститут національної пам’яті.

 

Як повідомлялось, в Ізраїлі виступили категорично проти схвалення Сенатом Польщі закону про Інститут національної пам’яті, яким забороняється вказувати на причетність поляків до Голокосту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.