НОВИНИ

Втручання в вибори США. Twitter попередив понад мільйон користувачів про пропаганду РФ

У компанії зазначили, що розсилку отримали люди, які підписувалися та цитували твіти облікових записів, які пов'язані з Росією.

Компанія Twitter повідомила близько 1,4 млн користувачів, які в 2016 році під час президентської кампанії в США стежили за акаунтами, які пов'язані РФ. Про це йдеться в повідомленні соцмережі.

 

"Ми збільшили кількість людей, які повідомили про взаємодію з обліковими записами Twitter, потенційно пов'язаними з пропагандистською діяльністю російської урядової організації, відомої як Агентство інтернет-досліджень", – йдеться в повідомленні.

 

У Twitter зазначили, що розсилку отримали користувачі, які знаходяться на території США і під час кампанії підписувалися, цитували або згадували твіти майже чотирьох тисяч облікових записів, пов'язаних з російським Агентством.

 

Як повідомлялося 20 січня, компанія Twitter виявили нові акаунти, пов'язані із російським "Агентством інтернет-досліджень", з яких під час президентської кампанії в США в 2016 році поширювалася інформація, яка провокувала конфлікти між політичними і етнічними групами в країні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.