НОВИНИ

Заступник держсекретаря США оголосив, що йде у відставку - Bloomberg

За словами топ-дипломата, дане рішення було прийняте лише через особисті міркування.

Заступник державного секретаря США з політичних питань Том Шеннон заявив, що йде у відставку після більше ніж 34-річної державної служби. Про це повідомляє видання Bloomberg.

 

За словами очільника, таке рішення було прийняте лише через особисті, а не політичні міркування.

 

"Я вирішив, що пора відступити з  особистих причин. Я впевнений у керівництві наступного покоління зовнішньополітичного відомства та пишаюся тим, що ми зробили протягом чотирьох десятиліть американської дипломатії", - зауважив він.

 

У свою чергу, для держсекретаря США Рекса Тіллерсона, який прийшов у відомство без дипломатичного досвіду після роботи в якості головного виконавчого директора компанії Exxon Mobil Corp., Шеннон був важливою ланкою в кар'єрі зовнішньої служби.

 

Зокрема, Тіллерсон використовував Шеннона для багатьох завдань, включаючи вирішення незначних подразників у обтяжених відносинах з Росією.

 

"Том Шеннон чудовий чоловік, він зробив неймовірну роботу від імені Сполучених Штатів, і його буде бракувати", - наголосив заступник держсекретаря США Стів Гольдштейн.

 

Нагадаємо, 26 січня американське видання New York Times повідомило, що президент США Дональд Трамп у червні 2017 року наказав спеціальному прокурору Роберту Мюллеру піти у відставку, але скасував це рішення після того, як адвокат Білого дому Дональд Макґан заявив про намір звільнитися через це рішення президента. В опублікованій статті NYT посилається на свідчення чотирьох неназваних людей, близьких до справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.