НОВИНИ

Розенко прокоментував можливість приватизації Кіностудії Довженка

За словами віце-прем’єра, найближчим часом буде розроблений проект стратегічного плану розвитку і модернізації кіностудії.

Віце-прем’єр Павло Розенко заявив, що Національна кіностудія ім. Довженка не підлягає приватизації. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, передає прес-служба віце-прем’єра.

 

За його словами, відповідне рішення підтримали президент Петро Порошенко та прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

 

Розенко також додав, що Міністерство культури разом із Держкіно та Кіностудією найближчим часом розроблять проект стратегічного плану розвитку і модернізації кіностудії.

 

"Переконаний, що цього року, в 90-ту річницю заснування кіностудії Довженка, ми будемо мати прориви в цьому напрямку, в тому числі і щодо матеріально-технічного переоснащення, яке дасть шанс кіностудії відновити свою діяльність", – наголосив Розенко.

 

Нагадаємо, 21 січня Національна кіностудія ім. Довженка заявила про спробу передачі частини її земельної ділянки компанії "Трансбуд", що є "дочкою" російської "Роснєфті". Зазначалося, що виділення ділянки ТОВ "Трансбуд" було прийнято земельною комісією Київради 12 грудня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.