НОВИНИ

Парубій збирає нараду через польський закон про заборону "бандеризму"

За словами Юринець, відповідний документ може негативно вплинути на розвиток українсько-польських відносин.

Глава Верховної Ради Андрій Парубій у четвер, 1 лютого, збирає нараду через польський закон про Інститут національної пам'яті. Про це повідомила співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Польщею Оксана Юринець, передає прес-служба БПП.

 

"Сподіваюсь, ми будемо розвивати конструктивний діалог з польськими колегами та знаходити нові точки дотику, які б об’єднували країни. Сьогодні о 15 годині Голова Верховної Ради Андрій Парубій збирає нараду, в ході якої ми будемо шукати певні рішення, які будуть запропоновані Верховній Раді наступного тижня", – зазначила вона.

 

За її словами, законопроект щодо "переслідування злочинів проти польського народу" є небезпечним і може мати негативні наслідки не лише для України, а й Польщі. Наголошується, що відповідний документ може негативно вплинути на розвиток українсько-польських відносин.

 

 

Як повідомлялось, сенат Польщі близько третьої ночі (за київським часом) у четвер, 1 лютого, прийняв без поправок закон про Інститут національної пам'яті Польщі, в якому передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.