НОВИНИ

До «чорного списку» Мінкульту потрапили двоє відомих російських діячів

Мова йде про російського поета Іллю Рєзніка та режисера Володимира Мєньшова.

Міністерство культури України оновило перелік осіб, які загрожують національній безпеці держави. Про це йдеться у наказі Мінкульту №86 від 30 січня.

 

Зазначається, що всього перелік відтепер містить імена 120 осіб.

 

"Оновити перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, доповнивши його особами Рєзнік Ілля Рахміелевич, Меньшов Володимир Валентинович", - йдеться у заяві.

 

Зазначимо, у серпні Ілья Рєзнік був внесений у базу даних "Миротворця" за свідоме порушення державного кордону України, участь у пропагандистських заходах в Криму і заперечення російської агресії,. У липні 2017 року Резник відвідав з концертами Ялту, про що свідчать фото і відеоматеріали в соцмережах. Крім того, у своїх інтерв'ю він не раз заявляв, що Крим – російський. Ілля Рєзнік також є народним артистом України. Відповідне звання було присвоєно артистові в 2013 році.

 

Додамо, у квітні Служба безпеки України підозрювала режисера Володимира Меньшова  у передачі 1 млн рублів терористичній організації "ДНР". Раніше письменник Захар Прилєпін повідомив, що російський актор і режисер Мєньшов став спонсором терористичної організації "ДНР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.