НОВИНИ

Ар'єв заявив, що у Росії готуються до "великої війни"

Віце-президент ПАРЄ наголосив, застеріг від конфлікту між Україною та Польщею та наголосив, що Кремль прогнозує початок "великої війни" до 2023 року

В Російській Федерації готуються до "великої війни", початок якої Кремль прогнозує до 2023 року. Про це  заявив віце-президент Парламентській асамблеї Ради Європи, нардеп Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

 

"В РФ всерйоз готуються до великої війни, яку Кремль прогнозує до 2023 року. А театр бойових дій завжди триває там де є найменший спротив, в тому числі і через слабкодухість та чвари", - написав він, коментуючи таким чином українсько-польські відносини.

 

При цьому Ар'єв застеріг від конфлікту між Україною та Польщею.

 

"Тотальне забуття історії чи безвідповідальність за принципом "а раптом цього разу пронесе"? Польські політики забули чим закінчилася ворожнеча України і Польщі для обох країн. Європейські політики забули чим закінчилися спроби задобрення агресора перед другою світовою. Українські переважно не роблять висновків з внутрішньої колотнечі 1918-19 років", — зауважив віце-президент ПАРЄ.

 

Читайте також: "Історична суперечка". Що відомо про закон Польщі щодо заборони "бандеризму"

 

Як повідомлялось, сенат Польщі близько третьої ночі (за київським часом) у четвер, 1 лютого, прийняв без поправок закон про Інститут національної пам'яті Польщі, в якому передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків. 

 

Нагадаємо, 26 січня Сейм Польщі ухвалив законопроект, що стосується заборони пропаганди так званої "бандерівської ідеології". Зокрема, ухвалений закон стосується визначення злочинів українських націоналістів та організацій, що співпрацювали з Третім рейхом, а також можливості запуску, відповідно до ст. 55 закону про Інститут національної пам’яті, кримінальних проваджень проти осіб, які заперечують ці злочини.

 

Згодом директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що закон про заборону пропаганди так званої "бандерівської ідеології" стосується не тільки громадян Республіки Польща, але й іноземців. Він також заявляв, що польські політики, ймовірно, зупинили діалог між істориками України та Польщі, коли ухвалили закон про заборону пропаганди так званої "бандерівської ідеології".