НОВИНИ

США відвідували ще двоє підсанкційних керівників розвідслужби РФ

Працівники спецслужб США не пригадують, що так багато керівників російського апарату шпигунства та безпеки терміново приїжджали у Вашингтон й зустрічалися з директором ЦРУ.

Директор Федеральної служби безпеки Російської Федерації Олександр Бортніков та керівник Головного управління розвідки Генштабу Збройних сил Росії Ігор Коробов таємно відвідали Вашингтон для зустрічі з американським очільником. Про це повідомляє видання The Washington post.

 

Згідно з повідомленням WP, директор Центрального розвідувального управління США Майк Помпео провів зустріч з посадовими особами російської розвідки у січні, начебто для того, щоб обговорити питання боротьби з тероризмом.

 

У свою чергу, діючі та колишні представники спецслужб США заявили, що не можуть пригадати, що так багато керівників російського апарату шпигунства та безпеки терміново приїжджали у Вашингтон й зустрічалися з директором ЦРУ. Вони переймаються, що Кремль міг зробити висновок, що Сполучені Штати відкриті для того, щоб пробачити Росію за свої дії.

 

"Хоча ми не обговорюємо графіки американських керівників розвідки, хочемо запевнити, що будь-яка взаємодія з іноземними спецслужбами була б проведена відповідно до законодавства США і при консультації з відповідними департаментами та відомствами", - зауважив представник ЦРУ.

 

Видання зауважує, президент США Дональд Трамп неодноразово закликав до примирення з Росією, стверджуючи, що країна є важливим партнером у вирішенні завдань безпеки в Ірані, Північній Кореї та інших країнах.

 

Нагадаємо, 31 січня глава Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін, який перебуває під санкціями США, провів переговори у Вашингтоні на минулому тижні. За даними ЗМІ, Наришкін зустрічався із директором Національної розвідки США Деном Коутсом. Центральне розвідувальне управління США відмовилося прокоментувати ситуацію.

 

Як повідомлялось, 29 січня Адміністрація президента США Дональда Трампа  оприлюднила перелік 114  російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна. До списку потрапили представники Адміністрації президента Путіна та Кабінету міністрів Росії.

 

Згодом міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що в "засекреченій частині" "Кремлівської доповіді" ідеться про нові санкції щодо Росії.  У Державному департаменті США також повідомили, що процес запровадження нових санкцій проти Росії тільки починається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.