НОВИНИ

ГПУ затримала директора департаменту Київводоканалу

Правоохоронці встановили, що затримані брали хабарі, загальна сума яких склала 173 тис. гривень.

Генеральна прокуратура затримала та оголосила про підозру директору департаменту ПАТ "Київводоканал" та двом його посередникам. Про це в середу, 31 січня, повідомляє прес-служба відомства.

 

 

"Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368 КК України за фактами зловживання службовими особами ПрАТ "АК Київводоканал" службовим становищем з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди за вчинення дій, що входять до їх службових повноважень", – йдеться в повідомленні.

 

Так, зловмисників затримали 29 січня.

 

Правоохоронці встановили, що службовці Київводоканалу брали хабарі за не нарахування чи анулювання штрафів за скидання до каналізації стічних вод з перевищенням допустимої концентрації забруднюючих речовин.

 

 

"(Вони) завдали шкоди державі у вигляді ненадходження до бюджету коштів у вигляді штрафів та забруднення навколишнього середовища, які спричинили тяжкі наслідки", – наголосили в ГПУ.

 

У Національній поліції зазначили, що загальна сума неправомірної вигоди склала 173 тис. гривень.

 

"Частину неправомірної вигоди отримали у вигляді комп’ютерної та побутової техніки, вартість якої 140 тис. гривень, а частину у вигляді грошей – 33 тис. гривень", – йдеться в повідомленні.

 

 

Зазначається, що зараз вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу.

 

Нагадаємо, 3 січня працівники військової контррозвідки Служби безпеки України спільно з поліцією та військовою прокуратурою викрили на хабарі заступника військового комісара одного з об’єднаних райвійськкоматів Харкова. Правоохоронці встановили, що офіцер вимагав від місцевого жителя $700 за проставлення у його військовому квитку штампу постановки на облік як непридатного до військової служби. За інформацією Служби безпеки України, зловмисника затримали в його службовому кабінеті під час отримання всієї суми хабара.