НОВИНИ

Кабмін вирішив направити Порошенку подання про звільнення голови "Укроборонпрому"

Прем'єр-міністр запропонував сьогодні прийняти рішення уряду і подати президенту клопотання про звільнення Романа Романова.

Кабінет міністрів у середу, 31 січня, прийняв рішення направити до президента Петра Порошенка подання про звільнення голови "Укроборонпрому" Романа Романова. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який висунув відповідну ініціативу.

 

"Я нещодавно заявив про те, що не працюватиму з керівником "Укроборонпрому" Романом Романовим. Я зробив паузу, щоб людина сама визначилася і подала у відставку, але цього не відбулось. Тому сьогодні я пропоную прийняти рішення уряду і подати президенту клопотання про звільнення з посади генерального директора "Укроборонпрому" Романа Романова. Моя позиція є остаточною і я вважаю, що так має бути", — наголосив він.

 

Гройсман також зауважив, що після того, як буде прийнято рішення про звільнення, нова наглядова рада "Укроборонпрому" повинна подати кандидатуру голови уряду, а вже той після погодження передасть її на затвердження президенту.

 

При цьому він сказав, що керівник, який "воротить мільярдами", але не може погасити заборгованість перед працівниками, є некомпетентний.

 

"Я просив б всіх дуже серйозно ставитись до того, коли я говорю, що працювати не буду. Це означає, що люди повинні приймати рішення і переходити на іншу роботу, бажано поза межами влади", — додав Гройсман.

 

Наприкінці грудня 2017 року Гройсман заявив про намір звільнити очільника держконцерну "Укроборонпром" Романа Романова через заборгованість по зарплаті працівникам Миколаївського судноремонтного заводу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.