НОВИНИ

НАЗК направило до Нацполіції висновки про неподання декларацій екс-посадовцями ДФС

Національне агентство встановило, що колишні посадовці ДФс, а також районних інспекцій ГУ ДФС у Києві не подали декларації після звільнення.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Головного управління Національної поліції  у місті Києві висновки щодо виявлення ознак пов’язаного з корупцією правопорушення стосовно екс-посадовців ДФС. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

 

"На своєму засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення, якими затвердило  7 обґрунтованих висновків щодо виявлення ознак правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України", — йдеться у повідомленні.

 

НАЗК встановило, що колишні посадовці Державної фіскальної служби України, а також районних інспекцій Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві не подали декларації після звільнення.

 

"Національне агентство у свою чергу повідомляло відповідних посадових осіб про необхідність подати декларації у передбачений законодавством десятиденний строк. Однак, незважаючи на отримання таких повідомлень, декларації такі суб’єкти  декларування не подали, а також не надали пояснення або заперечення щодо поважності причин їх неподання", — розповідають у НАЗК.

        

Національне агентство зазначає, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції  –  не  є  свідченням вчинення суб`єктом декларування кримінального правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

 

Раніше НАЗК внесло припис начальнику Головного управління Державної фіскальної служби (ГФС) України в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.