НОВИНИ

Трамп закликав Конгрес обмежити допомогу країнам, які не визнали статус Єрусалиму

За словами глави Білого дому, США в 2017 році надало понад 20 млрд доларів країнам, які відмовилися підтримати Вашингтон у відповідному питанні.

Президент США Дональд Трамп закликав Конгрес обмежити допомогу для тих країнам, які відмовились визнати Єрусалим столицею Ізраїлю та проголосували проти відповідного визнання на засіданні Генеральної асамблеї ООН. Про це він повідомив 31 січня під час щорічного виступу з промовою "Про стан держави" (State of the Union).

 

За словами Трампа, США в 2017 році надало понад 20 млрд доларів країнам, які відмовилися підтримати Вашингтон щодо визнання статусу Єрусалиму.

 

"Саме тому сьогодні я прошу Конгрес схвалити законодавство для сприяння забезпеченню того, щоб американська закордонна допомога у доларах завжди слугувала американським інтересам та лише надходила до друзів Америки, а не ворогам", – додав президент США.

 

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У відповідь на цей крок ісламські країни визнали Східний Єрусалим столицею Палестини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.