НОВИНИ

На Харківщині розпочалися збори резервістів Сухопутних військ

До навчальних зборів залучено понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі майже 30 офіцерів запасу.

У Харківській області розпочалися збори резервістів оперативного резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Про це 30 січня повідомляє прес-служба Міноборони.

 

 

Зазначається, що до навчальних зборів залучено понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі майже 30 офіцерів запасу.

 

"Навчальні збори резервістів проводяться саме для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги, а також для відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями та участі резервістів у тактичних навчаннях", – йдеться в повідомленні.

 

 

У ЗСУ заявили, що за результатами підготовки резервісти повинні "набути та відновити індивідуальні знання, навички та фахову підготовку, отримані під час попереднього проходження військової служби".

 

 

Нагадаємо, 29 січня Петро Порошенко підписав закон про допуск іноземних військових на навчання в Україні. Проект розроблено Міністерством оборони України з метою врегулювання питання щодо допуску іноземних військових в Україну для участі в багатонаціональних військових навчаннях, визначення їхньої загальної чисельності, типів і кількості озброєнь, військової техніки, строків перебування та місць дислокації на період проведення навчань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.