НОВИНИ

"Компромат на Трампа". ЗМІ повідомили, що ФБР отримало ще одне досьє на президента США

Інформацію нібито підготував Коді Ширер, спірний політичний активіст та колишній журналіст, який був близьким до Білого дому Клінтона в 1990-х роках.

У розпорядженні ФБР, яке веде розслідування щодо можливої змови команди Дональда Трампа з росіянами, опинилося ще одне досьє, де наводяться деякі факти з документа колишнього британського шпигуна Крістофера Стіла. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на джерела.

 

Друге досьє підготував Коді Ширер, спірний політичний активіст та колишній журналіст, який був близьким до Білого дому Клінтона в 1990-х роках.

 

На відміну від Стіла, Ширер не має досвіду в шпигунстві, і його досьє спочатку сприймали скептично, хоча б тому, що він поділився ним з деякими ЗМІ перед виборами.

 

Однак, виданню The Guardian повідомили, що ФБР продовжує вивчати деталі досьє Ширера в рамках розслідування.

 

Одне джерело, знайоме з розслідування, заявило, що той факт, що ФБР все ще працює над ним, дозволяє припустити, що слідчі розглядають деякі його аспекти серйозно.

 

Повідомляється, що документ Ширера був наданий ФБР ще у жовтні 2016 року. За даними різних джерел, його передав колишній британський шпигун Стіл.

 

У двох досьє, Стіла і Ширера, йдеться, що Дональд Трамп під час поїздки в Москву в 2013 році брав участь у розпусних діях в п'ятизірковому готелі. Досьє Ширера посилається на неназване джерело в ФСБ Росії.

 

The Guardian зазначає, що не може перевірити жодне із тверджень.

 

Нагадаємо, на початку січня відразу кілька американських видань з посиланням на неназваних чиновників повідомили, що минулого тижня розвідка передала Трампу короткий звіт непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які ніби збирали спецслужби Росії.

 

Медіа одразу розпочали бурхливу дискусію щодо цього матеріалу, який став випробуванням журналістських стандартів. Тим часом, Трамп прокоментував поширену в ЗМІ інформацію про наявність компромату у спецслужб РФ, запевнивши, що Росія ніколи не намагалася використовувати будь-які важелі впливу на нього.

 

Трамп додав, що інформацію про компромат від спецслужб РФ поширили "хворі" опоненти.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.