НОВИНИ

На Київщині через борги місто залишилося без газу

"Нафтогаз України" не виділив необхідні об’єми природного газу на січень цього року через заборгованість.

Місто Славутич на Київщині відключили від газопостачання через заборгованість теплопостачального підприємства. Про це повідомляє прес-служба "Київоблгазу".

 

"ПАТ "Київоблгаз" змушене було припинити газопостачання для споживачів м. Славутич, оскільки його подальше використання із газорозподільної системи без підтверджених лімітів є несанкціонованим відбором природного газу і порушує чинне законодавство", - йдеться в повідомленні.

 

Як пояснили в прес-службі, станом на 30 січня 2018 року НАК "Нафтогаз України" не виділив для жителів м. Славутич необхідні об’єми природного газу на січень цього року через заборгованість.

 

Відповідно до постанови НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 р. ПАТ "Київоблгаз" здійснює розподіл природного газу споживачам, зокрема виробникам теплової енергії, виключно за наявності у них підтверджених обсягів (лімітів) природного газу на відповідний розрахунковий період відповідно до укладеного договору постачання.

 

"Через відсутність у КП УЖКГ м. Славутич підтверджених НАК "Нафтогаз України" обсягів природного газу на січень 2018 року, ПАТ «Київоблгаз» не має підстав для подальшого розподілу обсягів природного газу", - наголосили в прес-службі.

 

Славутич — місто обласного підпорядкування в Київській області, розташоване на лівому березі Дніпра, з населенням близько 25 тисяч осіб.

 

Нагадаємо, раніше жителів Львова попередили, що через невідшкодування державою пільг і субсидій, теплогенергуючі підприємства не зможуть розрахуватися з національної акціонерної компанією "Нафтогаз України", що поставить під загрозу опалювальний сезон у 2018 році.