НОВИНИ

Суд істотно зменшив розмір застави для бізнесмена, який намагався дати хабар працівникові НАБУ

Засідання з розгляду апеляції захисту відбулось 22 січня.

Апеляційний суд Києва змінив суму застави з 21 мільйона до 141 тисячі гривень для бізнесмена Вадима Альперіна, якого підозрюють у спробі дати хабар детективу Національного антикорупційного бюро. Про це "Українській правді" повідомив представник захисту Альперіна.

 

"Ця сума становить 140 960 грн", – уточнив адвокат.

 

Він зазначив, що засідання з розгляду апеляції захисту відбулось 22 січня. За словами співрозмовника УП, захист вважав неправомірним обрання запобіжного заходу Альперіну.

 

Водночас, адвокат не зміг прокоментувати, чим керувався суд під час винесення ухвали, адже ще не читав її цілком.

 

Нагадаємо, 30 листопада Печерський районний суд арештував Альперіна на два місяці з можливістю внесення 21 мільйону гривень застави. На початку грудня адвокат Віктор Петруненко заявив, що за Альперіна внесли 21 мільйон гривень застави.

 

Як повідомлялося, 24 листопада 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України разом з Генпрокуратурою викрили особу, яка пропонувала працівнику антикорупційного відомства хабар в розмірі 800 тисяч доларів США за припинення розслідування кримінального провадження щодо арешту на близько 450 мільйонів гривень коштів його підприємств.

 

Згодом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що хабар у 800 тисяч доларів детективам НАБУ за зняття арешту на рахунки підконтрольних йому підприємств пропонував відомий одеський бізнесмен Вадим Альперін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.