НОВИНИ

У Київраді підтримали перейменування станції метро "Петрівка"

Згідно з проектом рішення, пропонується перейменувати станцію метро "Петрівка" на "Почайна" - відповідно до назви річки.

Київська міська рада з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків підтримала перейменування станції метро "Петрівка" на "Почайна". Про це повідомляє прес-служба Київської міськради.

 

"Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили проект рішення, який передбачає перейменування станції та лінії Київського метрополітену. Згідно з проектом рішення, пропонується перейменувати станцію метро “Петрівка” на “Почайна” - відповідно до  назви річки “Почайна”, що є однією з найдавніших у Києві", — йдеться у повідомленні.

 

До голосування долучилися 1932 особи. 73% із них підтримали перейменування.

 

При цьому, згідно з документом, "Куренівсько-Червоноармійська" лінія столичної підземки може отримати нову назву “Оболонсько-Теремківська”.

 

"Існуюча назва відображає лише початковий проект лінії, і нині вона не проходить через місцевість Куренівку. Друга частина назви “Червоноармійська” —  перестала відповідати надземній топоніміці після перейменування станції “Червоноармійська” на “Палац Україна” в 1993 році. Окрім того, у листопаді 2014 року вулиці Червоноармійській повернули історичну назву Велика Васильківська", — пояснюють у міськраді.

 

Нову назву підтримали 80% громадян, які долучилися до голосування.

 

Як повідомлялось, у вересні Комісія з питань найменувань затвердила результати громадських слухань щодо перейменування столичної станції метро "Петрівка" на "Почайну", а також Московського мосту в Північний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.