НОВИНИ

"Обмеження апетиту агресора". Порошенко відреагував на "Кремлівську доповідь" США

Водночас президент повідомив, що очікує відповідних дій від Євросоюзу.

Президент України Петро Порошенко заявив, що доповідь США стосовно Росії в черговий раз демонструє готовність Вашингтону протистояти російській агресії. Про це в п'ятницю, 30 січня, він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

Водночас Порошенко повідомив, що очікує відповідних дій від Євросоюзу.

 

"Щира вдячність Вашингтону за чергову демонстрацію лідерства у протидії російській агресії! Розраховуємо на відповідні рішення і з боку наших європейських партнерів для зміцнення спільного трансатлантичного фронту", – написав він.

 

За його словами, відповідні заходи вживатимуться поки Москва "нарешті не зрозуміє важливості поваги до міжнародного права, відмови від втручання у внутрішні справи суверенних держав та припинення підриву демократичних інститутів", а також допоки не відбудеться повне відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

 

"Сила санкцій стає дедалі більш міцною і впливовою. Накопичувальний ефект обмежувальних заходів неминуче і впевнено обмежує апетити агресора", – наголосив глава держави.

 

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оприлюднило доповідь щодо можливості запровадження нових санкцій проти олігархів з РФ та людей із близького оточення президента Росії Владіміра Путіна. До списку потрапили 114 осіб із оточення президента РФ Путіна, серед них 96 олігархів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.