НОВИНИ

В уряді констатували серйозну проблему з відшкодуванням субсидій

Розрахунки заблоковані по всій Україні.

Новий механізм виплати субсидій фактично заблокував відшкодування підприємствам ЖКГ, ОСББ/ЖБК пільг і субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг.

 

"Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом Мінфіну 4 січня фактично заблокував розрахунки по всій Україні", - йдеться у повіомленні.

 

"Підприємства галузі, ОСББ/ЖБК не повинні ставати заручниками ситуації –  в цьому полягає принципова позиція Мінрегіону", - наголошено під час наради з представниками міністерств і відповідних служб під головуванням  віце-прем`єр-міністра – міністра регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

 

"Новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ, ОСББ/ЖБК, який запроваджено з січня, має бути відкоригований і сприйнятним для усіх учасників розрахунків, а особливо для підприємств життєзабезпечення, ОСББ/ЖБК", - додали у відомстві.

 

За результатами наради Мінфіну надане відповідне доручення щодо невідкладного врегулювання ситуації.

 

.Як повідомлялося, 19 січня набув чинності наказ Міністерства фінансів України про монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників енергоносіїв і житлово-комунальних послуг, затверджений постановою Кабінету міністрів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.