НОВИНИ

Повітряні Сили сформували нову бригаду тактичної авіації

За Планом Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2030 року продовжується переформування й нарощення боєздатності авіаційних частин Повітряних Сил.

На початку 2018 року відбулося переформування однієї зі старіших авіаційних частин Повітряних Сил — винищувальної авіаційної ескадрильї, що дислокується в смт Озерне на Житомирщині. Про це повідомили у прес-службі командування Повітряних Сил ЗСУ в понеділок, 29 січня, у Facebook.

 

Зазначається, що тепер вона стала бригадою тактичної авіації. Раніше частина вже мала такий статус, поки зрештою в процесі скорочення не була переформована в окрему авіаескадрилью.

 

Також наголошується, що протягом двох останніх років Повітряні Сили отримали понад шість десятків відремонтованих та модернізованих літальних апаратів.

 

"Високий відсоток справності авіаційної техніки, а також достатня кількість пального, що виділяється на підготовку льотного складу частин авіації ПС, стали запорукою зростання льотної майстерності військових пілотів", -зазначили у командуванні.

 

Як запевнив начальник штабу авіації Командування Повітряних Сил полковник Олег Захарчук, сьогодні немає льотчиків, які не літають — в небо піднімаються 100% пілотів. І польоти у частинах відбуваються щотижня, інколи — по декілька льотних змін.

 

Як розповіли в авіації Командування Повітряних Сил, найближчими завданнями на 2018–2020 роки є планове відновлення авіаційного парку та аеродромної інфраструктури, а також поетапне нарощення боєздатності військової авіації.

 

"За Планом Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2030 року продовжується переформування й нарощення боєздатності авіаційних частин Повітряних Сил", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 5 серпня 2017 року в Україні відзначили День Повітряних сил ЗСУ. Президент привітав особовий склад військових льотчиків зі святом, вручив високі державні нагороди бойовим льотчикам і передав бойові прапори органам військового управління Повітряних сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.