НОВИНИ

Україна й США обговорили проект резолюції щодо миротворців на Донбасі

Сторони обговорили в Давосі деталі можливої резолюції.

Україна й США узгодили можливий проект резолюції про миротворців на Донбасі. Про це повідомив президент Петро Порошенко за підсумками зустрічі з держсекретарем Рексом Тіллерсоном у Давосі.

 

«Наша розмова з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном тривала годину, що перевищує формат зустрічей у Давосі. Ми запланували та узгодили можливий проект резолюції про миротворців на Донбасі з ключовими характеристиками, які має містити ця резолюція. Ми отримали повну підтримку США, наших інших партнерів по Раді безпеки ООН», - йдеться у повідомленні.

 

«Безумовно, ми також наполягаємо на тому, щоб була продовжена дискусія щодо звільнення решти українських заручників і звільнення політв’язнів, які перебувають у в’язницях в Росії», - додав Порошенко.

 

Він також подякував США за політику санкцій, які запроваджуються проти російських резидентів.

 

«Для нас дуже важливо мати цей механізм впливу, щоб повернути Росію за стіл переговорів і забезпечити деокупацію Донбасу і звільнення Криму», - наголосив Порошенко.

 

 

Нагадаємо, раніше спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що адміністрація американського президента Дональда Трампа виступає проти включення росіян до миротворчої місії ООН на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.