НОВИНИ

НАЗК анонсувало перевірку декларацій 14 суддів та депутатів

Повідомляється, що перевірку здійснюватимуть 60 календарних днів.

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки 14 декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2016 роки. Про це в п'ятницю, 26 січня, повідомляє прес-служба відомства.

 

"Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені", – йдеться в повідомленні.

 

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

 

Василенко Ярослав Миколайович, суддя Київського апеляційного адміністративного суду України, за 2015 та 2016 роки (2 декларації).

Балбекова Олена Олександрівна, директор департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за 2016 рік (1 декларація після звільнення).

Бутков Ігор Миколайович, секретар Сєвєродонецької міської ради Луганської області, за 2016 рік (1 декларація).

Кононенко Альберт Васильович, депутат Харківської міської ради, за 2016 рік (1 декларація).

Микитась Максим Вікторович, народний депутат України, за 2016 рік (1 декларація).

Кулик Костянтин Геннадійович, Військовий прокурор сил антитерористичної операції Генеральної прокуратури України, за 2016 рік (1 декларація).

Мартинюк Максим Петрович, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, за 2015 та 2016 роки (2 декларації).

Толубко Володимир Борисович, ректор Державного університету телекомунікацій, за 2016 рік (1 декларація).

Хомутиннік Віталій Юрійович, народний депутат України, за 2015 та 2016 роки (2 декларації).

Чумак Віктор Васильович, народний депутат України, за 2015 та 2016 роки (2 декларації).

 

Наголошується, що перевірка зазначених декларацій триватиме 60 календарних днів.

 

"Серед підстав для  продовження терміну проведення повної перевірки декларацій 13-ти суб’єктів декларування, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на 30 днів були названі відсутність всіх необхідних відповідей на запити НАЗК та пояснень окремих суб’єктів декларування щодо зазначеної в е-деклараціях інформації", – додали в Агентстві.

 

Нагадаємо, у грудні Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра культури Євгена Нищука. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.