НОВИНИ

Порошенко виступив з ініціативою створити коаліцію проти Росії

Відповідну заяву перзидент зробив у Давосі, на інтерактивній сесії "Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?".

Президент України Петро Порошенко виступив з ініціативою створити нову коаліцію з метою протистояння агресії Росії. Про це в п'ятницю, 26 січня, він сказав у Давосі, на інтерактивній сесії "Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?".

 

"Сьогодні ми знаходимося у ситуації, коли Росія розгорнула непроголошену війну проти нас всіх. Тому, враховуючи такий стан речей, ми маємо думати про нові коаліції, нові програми або нові підходи. І моя пропозиція проста і зрозуміла: у нас має бути спільна коаліція, спільна відповідь та спільна програма, аби протистояти агресії", – наголосив президент. 

 

 

Як повідомлялось, 25 січня в Давосі Порошенка провів зустріч зі своїм колегою із Швейцарії Аленом Берсе. Зокрема, сторони обговорили активізацію взаємодії органів двох держав у питаннях повернення в Україну заморожених активів, які були незаконно виведені колишніми українськими посадовцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.