НОВИНИ

"Призов" в ОРДіЛО. Терористи посилили пропускний режим на КПП

За інформацією розвідки, від місцевих жителів вимагають давати розписки про невиїзд за межі тимчасово окупованих територій.

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей бойовики посилили пропускний режим на контрольних пунктах пропуску з метою недопущення відтоку чоловіків, які потенційно можуть бути мобілізовані до "військ" бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

Зазначається, що від 10 січня в окупованих районах Донбасу російське командування активно проводить мобілізаційні заходи. Зокрема, так званим "військкоматам"  доручено поставити на облік чоловіків віком від 17 років, а також уточнити списки, зібрати та підготувати найманців.

 

За інформацією розвідки, від місцевих жителів також вимагають давати розписки про невиїзд за межі тимчасово окупованих територій.

 

"Загальний масштаб зазначених заходів, їх синхронність у часі й координованість за змістом є беззаперечними доказами причетності Російської Федерації до подій на Сході України", – наголосили в Міноборони.

 

Як повідомлялося 22 січня, бойовики поширили по всім бюджетним організаціям і заводам "ЛНР" негласне розпорядження, згідно з яким всім чоловікам у терміновому порядку потрібно з'явитися відзначитися у військкоматі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.